Nihon Fanatics

Fanatycy Japonii - łączmy się! ^^

#1 2008-04-24 13:03:41

Mitsu69

Moon Queen

6741823
Call me!
Skąd: Moon Heaven
Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 15

REGULAMIN !!!

Forum jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników, więc jeśli chcesz uczestniczyć w życiu forum i coś napisać to nie czekaj tylko dołącz do nas

1.Zabrania się pisania nie na temat i zbytniego odbiegania od tematu.

2.Nie używaj wulgaryzmów. Nie obrażaj innych użytkowników forum (sprzeczki/konflikty itp. rozwiązuj poza forum). Wypowiadaj się kulturalnie.

3.Staraj się pisać poprawnie stylistycznie, gramatycznie i ortograficznie (wybaczamy sporadyczne błędy).

4.Nie pisz dwóch postów pod sobą, jeśli napisałeś post i chcesz coś jeszcze dodać to edytuj go (opcja ta znajduje się przy każdym Twoim poście w prawym górnym rogu).

5.Wypowiedzi jedno- lub dwu- wyrazowe takie jak, np.:

- ja też
  ,   
- fajne, śliczne, dzięki itd. itp.

są dopuszczalne tylko gdy dodasz do postu fotkę (fotka traktowana jest jako post, oczywiście w odpowiednim do tego temacie).

6.Twój avatar nie może przekraczać 16kB, a jego maksymalny rozmiar to 150x210 pikseli, sygnatura 700x210 pikseli.

7.Nie dajemy zdjęć w postach. Wklejamy miniaturki (np. takie z jak z www.imageshack.us) lub linki. Chodzi tu o szybkość otwierania się stron forum, a więc o Waszą wygodę.

8.Jeśli otrzymasz 9 ostrzeżeń to wystarczy, że popełnisz jeszcze jeden błąd, a automatycznie zostajesz usunięty z forum.

9.Zakładając nowy temat o zespole, który jeszcze nie został na forum założony, powinieneś umieścić w nim podstawowe informacje o zespole i o członkach go tworzących, dodać zdjęcia, link do strony oficjalnej itp.

10.Jeśli korzystasz z innych źródeł i wklejasz informacje z innej strony, powinieneś napisać pod spodem skąd te informacje zostały zaczerpnięte. Działa to również w drugą stronę, więc jeśli będziesz kopiować informacje z NF na inną stronę, napisz skąd je wziąłeś.

11.Konta użytkowników, którzy przez długi czas (ok. 4-5 msc) nie napisali ani jednego postu zostaną usunięte.

12.Czerwony kolor czcionki jest używany przez administratorów, aby kogoś upomnieć lub zaznaczyć ważną informację.

14.Jeżeli na stronie głównej nie ma jeszcze tematu o jakimś zespole/wykonawcy/filmir , załóż najpierw ten temat w folderze 'INNE', a następnie napisz do adminów z prośbą o założenie go na stronie głównej.

P.S regulamin może uledz zmianie !


http://i28.tinypic.com/2qnb60w.jpg

Offline

 

#2 2008-04-30 12:47:51

Temari

Nowy użytkownik

4376609
Zarejestrowany: 2008-04-30
Posty: 2
WWW

Re: REGULAMIN !!!

Hmmm... Taki znajomy wydaje mi się ten regulamin...
Ale mam pytanie co do punktu 10.
Informacje o chłopakach z zespołu alice nine. bardzo mi przypominają te z JM4E (dobrze myślę?), mam nawet pewne podstawy żeby tak myśleć, ale chciałam się tylko upewnić i ewentualnie upomnieć o to, co pisze w punkcie dziesiątym regulaminu, czyli o źródło tych informacji


http://i40.photobucket.com/albums/e221/Temari_666/sygnaturaShunu0808.2007.jpg

Offline

 

#3 2008-04-30 20:59:17

Mitsu69

Moon Queen

6741823
Call me!
Skąd: Moon Heaven
Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 15

Re: REGULAMIN !!!

Wiem ^^ zapożyczone informacje :> bo jak się nic nie wie na temat regulaminów i takich tam to troszku ciężko jest -gomen - xD


http://i28.tinypic.com/2qnb60w.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutomaniak.pun.pl www.forum4u.pun.pl www.yaoi-world.pun.pl www.managereleven.pun.pl www.wirtualnapolityka.pun.pl